Campionat Escolar Palma Ponent 2017

Classificació

Sub-16

Vega Maasdorp Osean
Alcaraz Palomares Asensio
Rizo Cristian
Ruiz Ruiz Francisco
Barranco Tejedor Alejandro
Cespedes Alemany Pau
Rosca Morabito Bogdan
Dianov Markov Victor Alexande

Sub-14

Amengual Perello Jordi
Cisneros Serra Javier
Ferrer Agus Rodrigo
Garcia Adell Ivan
Tomas Viver Marta
Payeras Vilella Pedro
Luquin Fajardo Aimar
Sanchez Uribe Lucia
Cerda Benito Gabriel
Fernandez Martinez Hugo
Celia Verdera Bernat
Lopez Escalera Ivan
Pou Blinnikov Leo
Oliver Burwitz Ariadna
Nicholson Matthew Jack
Leiva Juan Ignacio

Sub-12

Aguado Doncel Pablo Luis
Caimari Tur Josh
Antich Fernandez Marta Isabel
Trave De Gonzalo Guiem
Tomas Viver Antoni
Chen Jinhao
Cisneros Serra Jaume
Vazquez Aguado Miguel
Torrisi Valle David
Rotger Miller Tomeu
Serra Carbonell Jordi
Horrach Galvez Toni
Llamazares Laiz Alvaro
Luna Rozalen Hugo
Franco Cifre Alex
Aguilo Bordoy Jaume
Pereda Gonzalez Paula
Freire Fleixas Alfonso
Salord Llinas Dino
Santos Escandell David
Rios Profir Luis
Garcia Moll Vives Antoni
Cilimingras Rubi Carla
Ques Fiol Miguel
Porres Canellas Miguel
Sanchez Garbayo Alex
Medina Palomar Alvaro
Terrades Oses Marc
Saiz Pardo Julieta
Fernandez Tomas
Djuric Maria
Pou Blinnikov Dani
Escuero Pardos Arnau
Pou Blinnikov Alexis
Contreras Pineda Esteban
Garcia Paula
Hernandez Grande Marcos
Melia Verdugo Daniel
Sebastian Rodriguez Petra
Fomba Cheick
Alonso Coll Tomas
Suckow Gento Pablo
Zas Pita Javier
Vasquez Olivera Kimberli
Hidalgo Guarachi Mariela

Sub-10

Pico Ruiz Joan Marc
Dominguez Martinez Nicolas
Zakharov Luka Makar
Hernandez Serradilla Elias
Garcia Villalonga Xavier
Ermachenko Manuel
Serra Valenciano Enrique
Rettori Santiro
Toro Garcia Marc
Company Espinosa Joan Francisco
Montoro Gazquez Mario
Foley Samuel
Pascual Bordoy Carlos
Juarez Roldan Estefania
Buades Alcover Joan Jaume
Font Sagrera Violeta
Sampedro Zurera Sergio
Pereda Gonzalez Maria Del Pilar
Berroeta Riera Lluc
Fuentes Losa Adrian
Pons Martinez Antoni
Tittle Oscar David
Sanchez Gainza Rebeca
Xucla Fuster Gabriel
Olaran Cardona Marti
Ubieto Pico Diego
Fuster Macias Lucas
Mut Sanchez Marina
Luzardo Jaume Dana Sofia
Karavaev Vladislav
Osuna Plats Antia
Sanchez Mas Esteve
Di Loreto Marco
Gonzalez Troisener Pau
Plaza canellas Joan
Pons Jaume David
Grau Jikhareva ELisa
Obelencio Paccha Jorge Luis
Bustos Cobo Ines Maria
Mazaira Melia Marina
Riera Cruz Antoni

Sub-08

Juan Lepp Jaime Boris
Cladera Yedro Miguel
Terrasa Checa Alejandro
Franco Cifre Ivan
Strauch Alex
Gaya Fons Miquel
Siquier Alonso Luis
Richard Jumbo Fabrizio
Quin Lopez Alexander
Appel Alexander
Llinas Maltsev Daniel
Navarrete Alvarez Pablo
Rettori Valentino
Pleguezuelos Monserrat Hector
Calzetta Torres Raul
Aguado Doncel Blanca
Nikolaev Aleks
Simarro Marques Luca
Ramirez Palou de Comasema Juan
Zemko Valdivielso Igor
Morey Gimenez Alejandro
Escandell Cruellas Antonio
Putinato Cristina
Alvarez Segura Alfonso
Berroeta Riera Ayen
Castellan Gonzalez Arturo
Lampe Castillo Carolina Carmen
Mazaira Malia Armando
Borras Llull Gabriel
Batlle Sandra
Boscana Estarás Perico
Monge Ortiz Guillermo
Almquist Emanuel
Cano Garcia Roy
Lachkar Chatt Arm
Mazaira Malia Jaume
Roca Bordoy Marti
Benatti Carrillo Alejandro
Bestard Fernandez Fco. Javier
Luna Quispe Gabriela Virginia
Garcia Garcia Carla
Novikous Elias
Manresa De Juan Carlos

Horari federació

Dimarts de 18:30 a 20:00 hores, excepte festius i mesos de juny, juliol i agost.

Podeu contactar per telèfon al 633880107 o al correu electrònic fbe@fbescacs.org

Col·laboracions

Si disposau d'informació per publicar o desitjau anunciar el vostre torneig a la web, podeu fer-ho enviant un correu electònic a fbe@fbescacs.org

Federació Balear d'Escacs - Pavelló Palma Arena, Av. Urugai s/n - Tel. 971 75 68 81 - fbe@fbescacs.org