Campionat de Mallorca Escolar Final 2022

Classificats Final Mallorca

Una vegada finalitzats els Campionats de Mallorca Escolars en la seva fase comarcal, els classificats per la fase final són els indicats. Els jugadors classificats hauran de confirmar la participació en la fase final abans de les 20:00 de dimarts dia 5 d´abril enviant un correu a fbe@fbescacs.org .

Campionat de Mallorca Sub8

1. Sebastià Garcia Vicens (Classificat directe)
2. Mónica Domínguez Martínez (Palma-Ponent)
3. Francisco Sansó Meyer (Palma-Ponent)
4. Daniel Miró Homar (Palma-Ponent)
5. Martín Garrote García (Pla-Migjorn)
6. Vadim Shiopu (Pla-Migjorn)
7. Ana Laura Rodilla (Raiguer-Tramuntana)
8. Lluís Negre Nadal (Raiguer-Tramuntana)
9. Ricard Cerdà Núñez (Raiguer-Tramuntana)
10. Silvia Martínez Frechilla (Llevant)
11. Unai Ibañez Cabrer (Llevant)
12. Eloy Domene Espada (Llevant)
13. Clara Munar Gutiérrez (Plaça deserta femenina Pla-Migjorn assignada a Palma-Ponent)

Campionat de Mallorca Sub10

1. Sebastià Garcia Vicens (Classificat directe)
2. Tomeu Joan Perelló (Classificat directe)
3. Mónica Domínguez Martínez (Palma-Ponent)
4. Pau Rullán Bento (Palma-Ponent)
5. Miquel Aguiló Bonnín (Palma-Ponent)
6. Bernat Macías Roig (Pla-Migjorn)
7. Francesc Miralles Vidal (Pla-Migjorn)
8. Elisabet Pericàs Comas (Raiguer-Tramuntana)
9. Javier Hammoudan Julia (Raiguer-Tramuntana)
10. Jaume Del Valle Font (Raiguer-Tramuntana)
11. Anastasiia Davydenko (Llevant)
12. Erik González Bayona (Llevant)
13. Lluc Marín Ferragut (Llevant)
14. Nannette Janice Balcombe Mila (Plaça deserta femenina Pla-Migjorn assignada a Palma-Ponent)

Campionat de Mallorca Sub12

1. Pau Marín Ferragut (Classificat directe)
2. Vittorio di Paolo (Classificat directe)
3. Sofia Europa Oliva Ferriol (Palma-Ponent)
4. Sergio Aday Nieto Duque (Palma-Ponent)
5. Ignacio Lago González (Palma-Ponent)
6. Ángel Rodríguez Corrales (Pla-Migjorn)
7. Daniel Rodríguez Corrales (Pla-Migjorn)
8. Meylin Halilova Halilova (Raiguer-Tramuntana)
9. Pablo Navarrete Álvarez (Raiguer-Tramuntana)
10. Arturo Nogales Torrens (Raiguer-Tramuntana)
11. Lais Navarro Da Costa (Llevant)
12. Junhao Chen (Llevant)
13. Dídac López Ramon (Llevant)
14. Mireia Baldó Fernández (Plaça deserta femenina Pla-Migjorn assignada a Palma-Ponent)

Campionat de Mallorca Sub14

1. Cristina Sureda González (Classificada directa)
2. Nicolás Domínguez Pérez (Classificat directe)
3. Blanca Aguado Doncel (Palma-Ponent)
4. Hernán Tamayo Zafra (Palma-Ponent)
5. Cristobal Mercadal Lago (Palma-Ponent)
6. Sara Alícia Veloz Jesús (Pla-Migjorn)
7. Leo Roca Ramis De Ayreflor (Pla-Migjorn)
8. Leo Pisa Román (Pla-Migjorn)
9. Sofía Gralla Costa (Raiguer-Tramuntana)
10. Jordi Seguí Bustos (Raiguer-Tramuntana)
11. Liam Amorós Atienza (Raiguer-Tramuntana)
12. Julián Nieto Foresti (Llevant)
13. Víctor Vizcaíno Mestre (Llevant)
14. Lucía Tomás Calaforra (Plaça deserta femenina Llevant assignada a Pla-Migjorn)

Campionat de Mallorca Sub16

1. Pablo Luis Aguado Doncel (Classificat directe)
2. Marta Isabel Antich Fernández (Classificada directa)
3. Darío Fernández Rodríguez (Palma-Ponent)
4. Toni Tomàs Viver (Palma-Ponent)
5. Diego Ubieto Picó (Pla-Migjorn)
6. Arnau Tortella Uris (Pla-Migjorn)
7. Isabel Maria Torrandell Serra (Raiguer-Tramuntana)
8. Didier Duque Amengual (Raiguer-Tramuntana)
9. Blai Rodríguez Moratal (Raiguer-Tramuntana)
10. Maria Bonet Mestre (Llevant)
11. Miquel Sureda González (Llevant)
12. Luis Vizcaíno Mestre (Llevant)
13. Abdón Gelabert Sancho (Plaça deserta femenina Pla-Migjorn assignada a Raiguer-Tramuntana*)
14. Luka Makar Zakharov Pelevin (Plaça deserta femenina Palma-Ponent assignada a Palma-Ponent*)

(*) Les places desertes femenines s’han assignat als dos comarcals amb major participació absoluta per no disposar de jugadores femenines no classificades disponibles.

Horari federació

Dimarts de 18:30 a 20:00 hores, excepte festius i mesos de juny, juliol i agost.

Podeu contactar per telèfon al 633880107 o al correu electrònic fbe@fbescacs.org

Col·laboracions

Si disposau d'informació per publicar o desitjau anunciar el vostre torneig a la web, podeu fer-ho enviant un correu electònic a fbe@fbescacs.org

Federació Balear d'Escacs - Pavelló Palma Arena, Av. Urugai s/n - Tel. 971 75 68 81 - fbe@fbescacs.org