Circuit Escolar Consell de Mallorca 2022

Dates: 15.07.22 - 25.09.22

Final

La final és disputarà per sistema lliga a una volta a partides a 5 minuts per jugador. El primer desempat serà la classificació del circuit.

Resultats i aparallaments

Categoria Sub-16

1. Didier Duque Amengual (Incacs)
2. Quimey Vargas Rodríguez (Balanguera)
3. Toni Tomas Viver (Reis i Dames de llevant)
4. Diego Ubieto Pico (Balanguera)
5. Joshua Demian Fernández (Balanguera)
6. Dario Fernández Rodríguez (Balanguera)
7. (convidat) Mario Montoro Gázquez (Balanguera)
8. (convidat) Isabel Maria Torrandell Serra (Sa Pobla)

Renúncia: Marta Isabel Antich Fernández i Maria Bonet Mestre

Categoria Sub-14

1. Sara Alicia Veloz Jesus (Isolani)
2. Liam Amoros Atienza (Balanguera)
3. Cristobal Mercadal Lago (Isolani)
4. Francesc Carpio Crespí (Vuit Peons)
5. (convidat) Uriel Alexander Chacopino Lopez (Balanguera)
6. (convidat) Lluc Berroeta Riera (Balanguera)
7. (convidat) Daniel Llinas Maltsev (Balanguera)
8. (convidat) Lucas Tavecchia (Balanguera)

Categoria Sub-12

1. Laís Navarro Da Costa (Reis i Dames de llevant)
2. Junhao Chen (Reis i Dames de llevant)
3. Vittorio Di Paolo (Balanguera)
4. Meylin Halilova Halilova (Incacs)
5. Didac Lara Figuerola (Llucmajor)
6. Aitana Hidalgo Perez (Incacs)
7. Mireia Baldó Fernández (Isolani)
8. (convidat) Sofia Europa Oliva Ferriol (Vuit Peons)

Categoria Sub-10

1. Lluc Marín Ferragut (Reis i Dames de llevant)
2. Miquel Aguiló Bonnin (La Balanguera)
3. Erik Gonzalez Barona (Reis i Dames de llevant)
4. Tomeu Joan Perelló Barceló (Reis i Dames de llevant)
5. Dea Antonova Spasova (Independent)
6. Sebastian Nadal Halas (Vuit Peons)
7. Lucas Biosca Martinez (Reis i Dames de llevant)
8. (convidat) Pau Romeu Bergas Del Curto (Reis i Dames de llevant)

Renúncia: Santi Francia Valenzuela.

Categoria Sub-08

1. Unai Ibañez Cabrer (Reis i Dames de llevant)
2. Jorge Montosa Franco (Reis i Dames de llevant)
3. Joan Pol Bultron Mallcu (Reis i Dames de llevant)
4. Eloy Domene Espada (Reis i Dames de llevant)
5. Celia Aguilo Bonnin (Balanguera)
6. (convidat) Monica Dominguez Martínez (Isolani)
7. (convidat) Oliver Gomez (Megaescacs)
8. (convidat) Leire Cuevas Garcia (Megaescacs)


Renúncia: Francisco Sanso Meye, Sebastià García Vicens, Antonio Maria Prats Moreno.

S´ha de confirmar participació al correu electrònic fbe@fbescacs.org, hi ha de termini fins el proper divendres 23 de setembre.

Relacionat

Noticies relacionades amb el torneig:

Col·laboracions

Si disposau d'informació per publicar o desitjau anunciar el vostre torneig a la web, podeu fer-ho enviant un correu electònic a fbe@fbescacs.org

Federació Balear d'Escacs - Pavelló Palma Arena, Av. Urugai s/n - Tel. 971 75 68 81 - fbe@fbescacs.org